Nieinwazyjne rzeźbienie sylwetki z pomocą VelaShape III

VelaShape III skutecznie usuwa cellulit, miejscową otyłość i wiotką skórę. Dowiedz się więcej na temat tej rewolucyjnej metody rzeźbienia sylwetki.

Marzysz o tym, żeby zyskać zgrabną sylwetkę bez użycia skalpela ani innych inwazyjnych metod? VelaShape III to urządzenie, które doskonale radzi sobie z takimi niedoskonałościami, jak cellulit, uporczywa tkanka tłuszczowa czy wiotka skóra. Dowiedz się więcej na temat tej rewolucyjnej metody rzeźbienia sylwetki.

VelaShape III – ekspert w rzeźbieniu sylwetki

VelaShape III to nieinwazyjny zabieg modelowania sylwetki. Bez przerywania ciągłości naskórka redukuje cellulit i wyszczupla ciało. Umożliwia bezpieczne uzyskanie zgrabnej, wyrzeźbionej sylwetki. Zapewnia spektakularne efekty bez dyskomfortu i okresu rekonwalescencji. Polecany jest osobom, u których dieta i ćwiczenia nie przyniosły maksymalnych efektów. Stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

Technologia VelaShape III łączy w sobie światło podczerwone, dwubiegunową energię o częstotliwości radiowej i próżnię, które powodują głębokie nagrzewanie komórek tłuszczowych, otaczającej ich tkanki łącznej i leżących pod nią włókien kolagenowych. Kontrolowane podgrzewanie skóry i zastosowanie podciśnienia działa stymulująco na wzrost nowego kolagenu i elastyny, co skutkuje miejscowym zmniejszeniem wiotkości skóry, wyszczupleniem oraz ogólną poprawą struktury i tekstury skóry. Jednocześnie promieniowanie podczerwone i dwubiegunowe fale radiowe oddziałują na komórki tłuszczowe, powodując ich uszkodzenie. Masaż próżniowy stymuluje usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii.

Jak wygląda modelowanie sylwetki za pomocą VelaShape III?

Jak wyjaśniają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie modelowanie sylwetki przy pomocy VelaShape III nie jest bolesne i nie wymaga znieczulenia. Wykonywane jest przez wykwalifikowanego kosmetologa. Parametry zabiegu można łatwo dostosować do konkretnego pacjenta, aby zapewnić skuteczne i komfortowe leczenie.

Rzeźbienie sylwetki rozpoczyna się od zastosowania masażu podciśnieniowego, który pobudza skórę i pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Następnie światło podczerwone i fale radiowe penetrują głębokie warstwy tkanki podskórnej, uszkadzają błony komórek tłuszczowych i powodują uwalnianie kwasów tłuszczowych. Objętość tkanki tłuszczowej ulega znacznemu zmniejszeniu. Jednocześnie pobudzone zostają procesy regeneracyjne w skórze, polegające na przebudowie kolagenu. Zainicjowane podczas zabiegu mechanizmy zachodzą stopniowo i trwają przez kilka tygodni, dlatego ostateczne efekty terapii nie są widoczne od razu.

Poczuj się lepiej w swoim ciele dzięki zabiegom modelującym ciało

Terapia z użyciem urządzenia VelaShape III prowadzi do stopniowego wygładzenia powierzchni skóry z zauważalną redukcją cellulitu. Jednocześnie następuje rzeźbienie sylwetki i widoczne zmniejszenie obwodu ciała na leczonym obszarze. Seria kilku krótkich zabiegów modelujących ciało pozwoli Ci pozbyć się wiotkiej skóry, wygładzić cellulit i zyskać zgrabną figurę przed długo wyczekiwanym urlopem.

Wynik leczenia jest silnie uzależniony od stylu życia i stanu zdrowia pacjenta. VelaShape III powoduje zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, nie niszczy ich całkowicie. Nie jest więc trwałą metodą rzeźbienia sylwetki, jednak przy zachowaniu zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej, można cieszyć się efektami terapii przez bardzo długi czas. Optymalna kuracja obejmuje 4-6 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach. Później warto też regularnie wykonywać tzw. zabiegi przypominające 1-2 razy w roku.W razie innych pytań na temat metod modelowania sylwetki zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie.Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane