Nieinwazyjne rzeźbienie sylwetki z pomocą VelaShape III

VelaShape III skutecznie usuwa cellulit, miejscową otyłość i wiotką skórę. Dowiedz się więcej na temat tej rewolucyjnej metody rzeźbienia sylwetki.

Marzysz o tym, żeby zyskać zgrabną sylwetkę bez użycia skalpela ani innych inwazyjnych metod? VelaShape III to urządzenie, które doskonale radzi sobie z takimi niedoskonałościami, jak cellulit, uporczywa tkanka tłuszczowa czy wiotka skóra. Dowiedz się więcej na temat tej rewolucyjnej metody rzeźbienia sylwetki.

VelaShape III – ekspert w rzeźbieniu sylwetki

VelaShape III to nieinwazyjny zabieg modelowania sylwetki. Bez przerywania ciągłości naskórka redukuje cellulit i wyszczupla ciało. Umożliwia bezpieczne uzyskanie zgrabnej, wyrzeźbionej sylwetki. Zapewnia spektakularne efekty bez dyskomfortu i okresu rekonwalescencji. Polecany jest osobom, u których dieta i ćwiczenia nie przyniosły maksymalnych efektów. Stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

Technologia VelaShape III łączy w sobie światło podczerwone, dwubiegunową energię o częstotliwości radiowej i próżnię, które powodują głębokie nagrzewanie komórek tłuszczowych, otaczającej ich tkanki łącznej i leżących pod nią włókien kolagenowych. Kontrolowane podgrzewanie skóry i zastosowanie podciśnienia działa stymulująco na wzrost nowego kolagenu i elastyny, co skutkuje miejscowym zmniejszeniem wiotkości skóry, wyszczupleniem oraz ogólną poprawą struktury i tekstury skóry. Jednocześnie promieniowanie podczerwone i dwubiegunowe fale radiowe oddziałują na komórki tłuszczowe, powodując ich uszkodzenie. Masaż próżniowy stymuluje usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii.

Jak wygląda modelowanie sylwetki za pomocą VelaShape III?

Jak wyjaśniają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie modelowanie sylwetki przy pomocy VelaShape III nie jest bolesne i nie wymaga znieczulenia. Wykonywane jest przez wykwalifikowanego kosmetologa. Parametry zabiegu można łatwo dostosować do konkretnego pacjenta, aby zapewnić skuteczne i komfortowe leczenie.

Rzeźbienie sylwetki rozpoczyna się od zastosowania masażu podciśnieniowego, który pobudza skórę i pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Następnie światło podczerwone i fale radiowe penetrują głębokie warstwy tkanki podskórnej, uszkadzają błony komórek tłuszczowych i powodują uwalnianie kwasów tłuszczowych. Objętość tkanki tłuszczowej ulega znacznemu zmniejszeniu. Jednocześnie pobudzone zostają procesy regeneracyjne w skórze, polegające na przebudowie kolagenu. Zainicjowane podczas zabiegu mechanizmy zachodzą stopniowo i trwają przez kilka tygodni, dlatego ostateczne efekty terapii nie są widoczne od razu.

Poczuj się lepiej w swoim ciele dzięki zabiegom modelującym ciało

Terapia z użyciem urządzenia VelaShape III prowadzi do stopniowego wygładzenia powierzchni skóry z zauważalną redukcją cellulitu. Jednocześnie następuje rzeźbienie sylwetki i widoczne zmniejszenie obwodu ciała na leczonym obszarze. Seria kilku krótkich zabiegów modelujących ciało pozwoli Ci pozbyć się wiotkiej skóry, wygładzić cellulit i zyskać zgrabną figurę przed długo wyczekiwanym urlopem.

Wynik leczenia jest silnie uzależniony od stylu życia i stanu zdrowia pacjenta. VelaShape III powoduje zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, nie niszczy ich całkowicie. Nie jest więc trwałą metodą rzeźbienia sylwetki, jednak przy zachowaniu zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej, można cieszyć się efektami terapii przez bardzo długi czas. Optymalna kuracja obejmuje 4-6 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach. Później warto też regularnie wykonywać tzw. zabiegi przypominające 1-2 razy w roku.W razie innych pytań na temat metod modelowania sylwetki zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie.



Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Czytaj Dalej

Siemię lniane — zalety i wady nasion lnu zwyczajnego

Siemię lniane, znane również jako nasiona lnu pospolitego, mają długą historię jako wartościowy element ludzkiej diety i wykorzystywane są przez ludzkość od tysięcy lat. Ich rola jako pożywnego dodatku do diety sięga co najmniej 6000 lat wstecz, ale ich wykorzystanie do produkcji włókien czy oleju sięga jeszcze dalej, aż do czasów paleolitu.